Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek Frame 180cm inox

Nowy produkt

Panoramiczny biokominek ze srebrną ramą 180cm i szeroką linia ognia

Więcej szczegółów

2 399,00 zł brutto

Więcej informacji

 

Biokominek Frame 180 cm inox

Biokominek Frame to połączenie stali nierdzewnej oraz stali malowanej proszkowo. Model można dowolnie zawieszać na ścianie lub zabudować w ścianie, także z płyty gipsowo-kartonowej, lecz najlepiej w wersji ogniotrwałej. Frontowa rama podkreśla design wnętrza. Nadaje się zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych.  
Biokominek produkowany jest w Polsce z naciskiem na precyzję wykonania oraz by zapewnić bezpieczeństwo użytkowania.


 

Informacje praktyczne:

Wymiary: wysokość 490 mm, szerokość 1800 mm, głębokość wnęki 160 mm. Waga 30 kg.

Biokominek poziomy, wiszący, rama frontowa wykonana ze stali nierdzewnej szczotkowanej, natomiast korpus biokominka wykonany ze stali lakierowanej farbą termoodporną w kolorze czarnym mat. Na odwrocie biokominka umieszczono specjalne otwory do zawieszenia na ścianie lub zabudowania. W zestawie są kołki rozporowe umożliwiające zawieszenie biokominka.
Korpus biokominka został wykonany ze stali o grubości 1,5 mm, we wnęce tuż obok palników wycięto podłużne otwory, które mają za zadanie wyrównywać temperaturę palnika i nie dopuścić do powstania podciśnienia.
 

Zastosowano trzy niezależne palniki, każdy ma szerokość 450 mm i proste wycięcie. Pojemniki są ze stali nierdzewnej szczotkowanej o grubości 3 mm.
W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie.
Palnik o szerokości 450 mm ma pojemność 1 litra i biopaliwo spala się w zależności od warunków w czasie około 2 godzin.
Palnik nie zawiera regulacji ognia, w zestawie jest pokrywa, którą za pomocą dołączonych uchwytów zakrywa się szczelinę palnika by skutecznie zagasić ogień. W praktyce pokrywą można także nieznacznie zasłonić palnik aby zmniejszyć ogień.


Zestaw zawiera:

· biokominek z paleniskami; 
· kołki montażowe; 
· uchwyty oraz pokrywy do wygaszania płomienia;
· 1l biopaliwa z atestem PZH; 
· profesjonalna zapalarka gazowa o długości 36cm.