Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Wkład do zabudowy LEO

Nowy produkt

Wkład / szkielet biokominka Leo do zabudowy w ścianie, umieszczenia w zabudowie z płyt GK lub meblowej.

Więcej szczegółów

999,00 zł brutto

Więcej informacji

Biokominek / wkład LEO

Wkład biokominka Leo do indywidualnej aranżacji. Produkt ten dedykowany jest do zabudowy. Szkielet wykonany ze stali malowanej proszkowo farbą termoodporną w kolorze czarny mat strukturalny. Cały biokominek należy umieścić w indywidualnej zabudowie lub nawet zabudowie meblowej (przy zachowaniu środków ostrożności).

Palenisko w postaci jednego bezpiecznego palnika o pojemności około 1,5 litra. Palnik wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej o grubości aż 3 mm i szerokości 470 mm. 1l biopaliwa spala się w czasie około od 2 do 4 godzin w zależności od regulacji. Palnik posiada podwójne ściany, odpowietrzające otwory bezpieczeństwa, miarkę poziomu płynu oraz przede wszystkim bezpieczną biowkładkę, która uniemożliwia wylanie płynu w przypadku przewrócenia się biokominka (jeśli zostanie wlane max 50% objętości).

Biokominek posiada regulację płomienia, palnik posiada zasuwę, dzięki czemu spalanie biopaliwa można regulować.

Na froncie biokominek posiada otwory do przytwierdzania go w ścianie / zabudowie / meblu.

Rama frontowa następnie może zostać zakryta mocując na niej płyty G-K, płytki czy fronty meblowe - nie będzie wtedy widać śrub.

Biokominek nie zawiera izolacji cieplnej dlatego trzeba ostrożnie montować wkład w meblu, pamiętając że płyty meblowe są materiałami łatwopalnymi. Ważne, aby żadne ze ścian wnęki biokominka nie stykały się z płytami meblowymi - poza ramą frontową.

Dane techniczne:

 

Wymiary biokominka: wysokość 646,5 mm, szerokość 772 mm, głębokość 146 mm. Waga 10 kg. 


Zestaw zawiera:

  • biokominek z palnikiem;
  • uchwyt do regulacji i wygaszania płomieni;
  • instrukcja obsługi.