Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek narożny Line-P 60cm prawy

Nowy produkt

Wkład do zabudowy narożnej Line-P o szerokości 60cm, wersja prawa. Polskiej produkcji narożny biokominek z szeroką linią ognia.

Więcej szczegółów

1 299,00 zł brutto

Więcej informacji

Biokominek narożny Line-P 60cm prawy

Biokominek Line to połączenie stali nierdzewnej oraz stali malowanej proszkowo. Model zaprojektowany, aby umieścić go w zabudowie lub przygotowanym otworze w ścianie. Zabudowa może być przygotowana z płyty gipsowo kartonowej w wersji ogniotrwałej. Frontowa rama bardzo niewielka bo o szerokości tylko 34 mm subtelnie podkreśla dwustronną wizję ognia. Biokominek produkowany jest w Polsce tylko i wyłącznie dla naszego sklepu. Wizja ognia z dwóch stron zamknięta w niewielkiej ramce to niepodważalny atut biokominka Line.

 

Informacje praktyczne:

Wymiary: wysokość 450 mm, szerokość 600 mm, głębokość wnęki do zabudowy 180 mm. Waga 12 kg.

Biokominek narożny, z otwartym bokiem; wykonany ze stali lakierowanej farbą termoodporną w kolorze czarnym mat strukturalny. Na tylnej części biokominka umieszczono specjalne otwory do zawieszenia na ścianie lub zabudowy, otwory finalnie nie są widoczne od frontu. W zestawie są kołki rozporowe umożliwiające zamocowanie biokominka.
 
Zastosowana jeden palnik o szerokości aż 524mm co przy szerokości biokominka 600mm gwarantuje szeroką linię ognią, niespotykaną wcześniej w biokominkach o takiej szerokości. Palnik wykonany jest ze stali nierdzewnej szczotkowanej, w środku umieszczono ceramiczny wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie. Palnik posiada wskaźnik biopaliwa, a także odpowietrzające otwory bezpieczeństwa. Dzięki temu palnik posiada certyfikat bezpieczeństwa TüV. Palnik o pojemności około 0,75 litra, w którym biopaliwo realnie spali się w czasie do 1h50min. W zestawie jest dedykowana zagaszarka, która skutecznie gasi ogień.

Uwaga !

Do zastosowanego palnika umożliwiamy dokupienie zasuwy, dzięki której można swobodnie regulować wielkość ognia. Zasuwę umieszcza się na palniku i uchwytem przesuwa po palniku aby zmniejszyć komorę spalania. Koszt takiej zasuwy wynosi 20 pln i dostępna jest w dziale akcesoria.

Zestaw zawiera:

  • biokominek;
  • palnik z certyfikatem bezpieczeństwa TüV;
  • 1kg kamieni ozdobnych;
  • zestaw montażowy;
  • uchwyt do wygaszania płomienia;
  • lejek;
  • instrukcja obsługi;
  • 1l biopaliwa II generacji z atestem PZH;
  • aromatyzer (olejki dostępne w kategorii "Akcesoria").

Film prezentujący zapalony biokominek: