Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Palnik 919 mm

Nowy produkt

Palnik biokominka do samodzielnej zabudowy wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej o szerokości 919 mm

Więcej szczegółów

549,00 zł brutto

Więcej informacji

Palnik inox 919 mm


Palnik produkcji polskiej, podstawa wykonana ze stali lakierowanej farbą termoodporną w kolorze czarny mat, natomiast górna część wykonana ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Palnik z prostym wycięciem o pojemności około 1,4 litra i szerokości całkowitej 919 mm.

W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie.

Biopaliwo spala się w czasie około 2 godzin w zależności od warunków. Palnik nie zawiera regulacji ognia, w zestawie jest pokrywa, którą zakrywa się szczelinę palnika by skutecznie zagasić ogień.

Palnik do indywidualnej zabudowy / aranżacji. Zalecany montaż palnika tylko w materiale odpornym na wyższe temperatury, górna część obudowy palnika może nagrzać się do około 80 stopni. W przypadku zastosowania płyt gipsowo kartonowych zalecamy tylko w wersji ogniotrwałej.

Dane techniczne:

 
Wymiary: wysokość 53 mm, szerokość 919 mm, głębokość 111 mm. Pojemność palnika około 1,4 litra.

Zestaw zawiera:

  • palnik;
  • uchwyt oraz pokrywa do wygaszania płomienia.