Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Palnik 470 mm

Nowy produkt

Palnik biokominka do samodzielnej zabudowy wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej o szerokości 470 mm

Więcej szczegółów

247,00 zł brutto

Więcej informacji

Palnik inox 470 mm


Palnik produkcji polskiej, wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Palnik z prostym wycięciem o pojemności około 1,5 litra i szerokości 470 mm.

W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie. Pojemnik posiada wbudowaną zasuwę do regulacji wysokości ognia, górna pokrywa wykonana ze stali nierdzewnej o grubości aż 3mm.

Biopaliwo spala się w czasie od około 2 do nawet 5 godzin w zależności od regulacji zasuwy. 

Palnik do indywidualnej zabudowy / aranżacji. Zalecany montaż palnika tylko w materiale odpornym na wyższe temperatury, górna część obudowy palnika może nagrzać się do około 80 stopni. W przypadku zastosowania płyt gipsowo kartonowych zalecamy tylko w wersji ogniotrwałej.

Dla większego bezpieczeństwa palnik posiada podwójne ściany, otwory odpowietrzające oraz wskaźnik poziomu biopaliwa.

Dane techniczne:

 
Wymiary: wysokość 51 mm, szerokość 470 mm, głębokość 110 mm. Waga 2,5 kg. Pojemność palnika około 1,5 litra.

Zestaw zawiera:

  • palnik;
  • uchwyt do regulacji oraz wygaszania płomienia.