Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek June dwustronny

Nowy produkt

Wolnostojący, portalowy biokominek wykonany z MDF nawiązujący do klasycznych kominków w wykonaniu dwustronnym.

Więcej szczegółów

1 300,00 zł brutto

Więcej informacji

Biokominek June

Biokominek June to połączenie stali nierdzewnej, stali malowanej proszkowo oraz płyty MDF. Model można dowolnie ustawiać. Biokominek ze względu na swoje wymiary świetnie nadaje się do salonów. Jego design przypomina tradycyjny kominek portalowy, lecz jest to model dwustronny i należy go umieścić na otwartej przestrzeni by móc delektować się ogniem po obu stronach.  

Biokominki portalowe są nie tylko dodatkowym źródłem ciepła lecz także ozdobą wnętrza, meblem, który świetnie wpasuje się obecne trendy. Biokominek znajduje także swoje uznanie w miejscach użyteczności publicznej jak hotele, pensjonaty, czy nawet restauracje. Nie wymaga montażu, czy pozwoleń, także do w/w miejsc użyteczności publicznej.
 

Informacje praktyczne:

Wymiary: wysokość 679 mm, szerokość 800 mm, głębokość 300 mm. Waga: 30 kg.

Biokominek stojący, obudowa wykonana z płyty MDF, lakierowana w kolorze białym. Wnętrze biokominka wykonene ze stali lakierowanej proszkowo w kolorze czarnym.
 


Konstrukcja paleniska wykonana ze stali nierdzewnej o grubości 1 mm i pojemności 0,75 litra. Palenisko o szerokości 451 mm, zawiera dla większego bezpieczeństwa podwójne ściany (dodatkowa komora spalania), a także specjalny wkład absorbujacy (bezpieczna biowkładka), która działa niczym gąbka - wlane biopaliwo wsiąka w nie. Rozwiązanie takie eliminuje ryzyko wylania biopaliwa. Zaleca się napełnienie do 1/2 pojemności paleniska, aby wkład "trzymał" płyn. Dodatkowo palnik zawiera wskaźnik poziomu płynu.

Bezpieczeństwo zastosowanego paleniska zostało potwierdzone pozytywną opinią i stosownym certyfikatem przez TüV Rheinland Polska.

1 litr biopaliwa spala się w czasie od 1h40min do nawet 4h, w zależności od regulacji zasuwy. Przestrzegamy przed fikcyjnymi czasami palenia na poziomie 6 czy 9 godzin.


Zestaw zawiera:

· biokominek z paleniskiem; 
· uchwyt do regulacji i wygaszania płomienia.

 

 

 

Prezenty do zestawu:

- lejek;
- 1L biopaliwa.