Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek Whiskey 2 czarny z szybą

Nowy produkt

Wolnostojący, portalowy biokominek Whiskey 2 czarny wykonany ze stali lakierowanej proszkowo. Biokominek stojący w nowoczesnym wydaniu.

Więcej szczegółów

1 299,00 zł brutto

Więcej informacji

   

Biokominek Whiskey 2 czarny z szybą

Biokominek Whiskey to połączenie stali nierdzewnej, stali malowanej proszkowo oraz szkła hartowanego. Model można dowolnie ustawiać. Biokominek ze względu na swoje wymiary świetnie nadaje się do salonów i sypialni. Jego design przypomina tradycyjny kominek portalowy, jednak w nowoczesnej wersji. Biokominek z tyłu ma otwory, dzięki czemu można go podwiesić nawet na ścianie.

Biokominki portalowe są nie tylko dodatkowym źródłem ciepła lecz także ozdobą wnętrza, meblem, który świetnie wpasuje się obecne trendy. Biokominek znajduje także swoje uznanie w miejscach użyteczności publicznej jak hotele, pensjonaty, czy nawet restauracje. Nie wymaga montażu, czy pozwoleń, także do w/w miejsc użyteczności publicznej.
 

Informacje praktyczne:

Wymiary: wysokość 880 mm, szerokość 1030 mm, głębokość 250 mm. Waga: 24 kg.

Biokominek stojący, konstrukcja wykonana ze stali, lakierowana farbą termoodporną. Wnętrze biokominka oraz podstawa w kolorze czarnym, obudowa także w kolorze czarnym. Lakier matowy strukturalny.
 


Konstrukcja paleniska wykonana ze stali nierdzewnej o grubości 1 mm i pojemności 0,5 litra. Palenisko o szerokości 340 mm, zawiera dla większego bezpieczeństwa podwójne ściany (dodatkowa komora spalania), a także specjalny wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), która działa niczym gąbka - wlane biopaliwo wsiąka w nie. Rozwiązanie takie eliminuje ryzyko wylania biopaliwa. Zaleca się napełnienie do 1/2 pojemności paleniska, aby wkład "trzymał" płyn. Dodatkowo palnik zawiera wskaźnik poziomu płynu.

Bezpieczeństwo zastosowanego paleniska zostało potwierdzone pozytywną opinią i stosownym certyfikatem przez TüV Rheinland Polska.

1 litr biopaliwa spala się w czasie od 1h40min do nawet 4h, w zależności od regulacji zasuwy. Przestrzegamy przed fikcyjnymi czasami palenia na poziomie 6 czy 9 godzin.

Biokominek wyposażony jest w szybę hartowaną o grubości 4 mm i wysokości 200 mm. Szyba wsuwana jest za pomocą wsporników. Dzięki temu biokominek jest jeszcze bardziej bezpieczny, co szczególnie jest ważne w przypadku małych dzieci czy zwierząt.


Zestaw zawiera:

- biokominek z paleniskiem;
- hartowana szyba ochronna;
- uchwyt do regulacji i wygaszania ognia.

 

 

Prezenty do zestawu:

- lejek;
- 1L biopaliwa.