Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Zasuwa do palnika 524 mm

Nowy produkt

Zasuwa umożliwiająca regulację wysokości ognia w palniku o szerokości 524mm stosowanego w biokominkach Nice-House 900x400mm

Więcej szczegółów

35,00 zł brutto

Więcej informacji

Zasuwa regulująca ogień w palniku 524 mm

do stosowania w biokominkach Nice-House o wymiarze 900x400 mm oraz biokominku narożnym 800mm z pełnymi szybami.

Zasuwa wykonana ze stali nierdzewnej szczotkowanej, którą umieszcza się w palniku o szerokości 524 mm. Palnik taki stosowany jest w biokominkach o wymiarach 900x400mm z serii Nice-House. W zestawie jest również uchwyt umożliwiający przesuwanie zasuwy.

Zasuwa umożliwia zmniejszenie szczeliny palnika, dzięki czemu mamy realną możliwość regulacji wielkości ognia. Zmniejszenie płomieni powoduje także mniejsze zużycie biopaliwa.

Ważne informacje:

  • zasuwa służy do regulacji ognia, do skutecznego gaszenia służy dołączona do biokominka zagaszarka;
  • minimalna wielkość szczeliny musi powodować swobodne palenie;
  • zasuwę nie należy zamykać do końca.zasuwa-1b.jpgW przypadku biokominka narożnego 800mm z pełnymi szybami do zasuwy musi być boczna rączka (nie prostopadła), tylko boczne operowanie umożliwia bezpieczeństwo obsługi. Jeśli zakupiona zasuwa ma być do biokominka narożnego prosimy podać takie info.