Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Polana ceramiczne FIRE

Nowy produkt

Dekoracyjne drewno ceramiczne w różnych kolorach stylizowane palonym drewnem - 4 szt do biokominek. Biokominki z polanami ceramicznymi.

Więcej szczegółów

119,00 zł brutto

Więcej informacji

Polana ceramiczne - Fire

Drewienka ceramiczne o różnorodnym kształcie w wersji palonych polan przeznaczone do dekoracji biokominków. Ceramiczne wykonanie zapewnia trwałość użytkowania. Polana są odporne na wysokie temperatury, nie spalają się, nie wydzielają niebezpiecznych substancji.

Drewienka nie powinny blokować palnika, nie należy ich również umieszczać w płomieniach ponieważ może tworzyć się na nich czarny osad oraz ogień może być przez nie kierowany do frontu lub na plecy biokominka co nie jest zalecane. W trakcie eksploatacji najlepiej jakby polana były rozstawione za palnikami.

Polana ceramiczne imitują spalane drewno w kominku czy ognisku, dzięki temu biokominki z dekoracjami wyglądają atrakcyjniej.  Pakowane są po 4 sztuki. Drewienka o długości 14cm, 19cm, 20cm i 32cm.

Jeden komplet polan wystarcza do udekorowania biokominka o szerokości do 90cm. Zakaz umieszczania jednocześnie kamieni oraz polan. Zagraża to bezpieczeństwu i trwałości biokominka. Zakaz stawiania polan w pionie oraz jedno na drugim. W biokominkach BOX 90x40cm nie należy umieszczać żadnych dekoracji.