Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Kamienie ozdobne BIAŁE 1kg

Nowy produkt

Dekoracyjne, naturalne białe kamienie otoczaki 1kg. Każdy biokominek może zostać udekorowany kamieniami.

Więcej szczegółów

10,00 zł brutto

Więcej informacji

Białe kamienie ozdobne otoczaki 1kg

Białe kamienie, tzw. otoczaki o różnorodnym kształcie przeznaczone do dekoracji biokominków. Naturalne i trwałe, odporne na działania mechaniczne. Nie kruszą się, są śnieżno białe, matowe. Kamienie są odporne na wysokie temperatury, nie spalają się, nie wydzielają niebezpiecznych substancji.

Kamienie nie powinny blokować palnika, dlatego powinny zostać umieszczone za palnikami lub/oraz w narożnikach biokominka.

Białe kamienie o frakcji od 2 do 7cm. Śnieżno białe otoczaki pochodzą z terenów Grecji.

1 kg kamieni pozwala udekorować biokominek o szerokości do 90cm. Kamienie mogą być tylko za palnikiem oraz po bokach, tak aby kamienie nie nachodziły na palnik. Kamieni nie można układać na sobie. Przy większych biokominkach zalecamy zakup maksymalnie 2 kilogramów. W biokominkach BOX 90x40cm nie należy umieszczać żadnych dekoracji.

Stosowanie więcej niż 1kg w biokominkach o szerokości do 90cm jest zabronione. Zagraża to trwałości i bezpieczeństwu biokominka.

W biokominkach BOX 90x40cm nie należy umieszczać żadnych dekoracji.

Zakaz układania jednocześnie kamieni oraz drewna ceramicznego. Zagraża to bezpieczeństwu i trwałości biokominka.