Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Polana ceramiczne BRZOZA

Nowy produkt

Dekoracyjne drewno ceramiczne w kolorze brzozy - 4 szt do biokominka. Biokominki z polanami ceramicznymi.

Więcej szczegółów

119,00 zł brutto

Więcej informacji

Polana ceramiczne - brzoza

Drewienka ceramiczne o różnorodnym kształcie przeznaczone do dekoracji biokominków. Ceramiczne wykonananie zapewnia trwałość użytkowania. Polana są odporne na wysokie temperatury, nie spalają się, nie wydzielają niebezpiecznych substancji.

Drewienka nie powinny blokować paleniska, nie należy ich również umieszczać w płomieniach ponieważ może tworzyć się na nich czarny osad oraz ogień może być przez nie kierowany do frontu lub na plecy biokominka. W trakcie eksploatacji najlepiej jakby polana były rozstawione za palnikami.

Polana ceramiczne wykonane są w naturalnych kolorach brzozy z precyzją o każdy szczegół. Pakowane są po 4 sztuki. Drewienka o długości od 17 do 23 cm oraz szerokości 3 do 7 cm.

Jeden komplet polan wystarcza do udekorowania biokominka o szerokości do 90cm. Zakaz umieszczania jednocześnie kamieni oraz polan. Zagraża to bezpieczeństwu i trwałości biokominka. Zakaz stawiania polan w pionie oraz jedno na drugim. W biokominkach BOX 90x40cm nie należy umieszczać żadnych dekoracji.