Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Polana ceramiczne MIX

Nowy produkt

Dekoracyjne drewno ceramiczne w różnych kolorach - 4 szt do biokominek. Biokominki z polanami ceramicznymi

Więcej szczegółów

119,00 zł brutto

Więcej informacji

Polana ceramiczne - mix

Drewienka ceramiczne o różnorodnym kształcie przeznaczone do dekoracji biokominków. Ceramiczne wykonananie zapewnia trwałość użytkowania. Polana są odporne na wysokie temperatury, nie spalają się, nie wydzielają niebezpiecznych substancji.

Drewienka nie powinny blokować palnika, nie należy ich również umieszczać w płomieniach ponieważ może tworzyć się na nich czarny osad oraz ogień może być przez nie kierowany do frontu lub na plecy biokominka. W trakcie eksploatacji najlepiej jakby polana były rozstawione za palnikami.

Polana ceramiczne imitują różne polskie gatunki drzew, dzięki temu biokominki z dekoracjami wyglądają atrakcyjniej.  Pakowane są po 4 sztuki. Drewienka o długości od 15,5 do 25 cm oraz szerokości 3,5 do 5 cm.

Jeden komplet polan wystarcza do udekorowania biokominka o szerokości do 90cm. Zakaz umieszczania jednocześnie kamieni oraz polan. Zagraża to bezpieczeństwu i trwałości biokominka. Zakaz stawiania polan w pionie oraz jedno na drugim. W biokominkach BOX 90x40cm nie należy umieszczać żadnych dekoracji.