Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek Frame 55cm pionowy inox

Nowy produkt

Pionowy biokominek 55cm ze srebrną ramą i szeroką linia ognia. Polskiej produkcji biokominek wiszący lub do zabudowy z bezpiecznym palnikiem.

Więcej szczegółów

1 590,00 zł brutto

Więcej informacji

 

Pionowy biokominek Frame 55cm inox

Biokominek Frame to połączenie stali nierdzewnej oraz stali malowanej proszkowo. Model można dowolnie zawieszać na ścianie lub zabudować w ścianie, także z płyty gipsowo-kartonowej, lecz najlepiej w wersji ogniotrwałej. Frontowa rama podkreśla design wnętrza. Nadaje się zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych.  
Biokominek produkowany jest w Polsce z naciskiem na precyzję wykonania oraz by zapewnić bezpieczeństwo użytkowania.
 

Informacje praktyczne:

Wymiary: wysokość 790 mm, szerokość 550 mm, głębokość wnęki 160 mm. Waga 10 kg.

Biokominek pionowy, wiszący, rama frontowa wykonana ze stali nierdzewnej szczotkowanej, natomiast korpus biokominka wykonany ze stali lakierowanej farbą termoodporną w kolorze czarnym mat. Na odwrocie biokominka umieszczono specjalne otwory do zawieszenia na ścianie lub zabudowania. W zestawie są kołki rozporowe umożliwiające zawieszenie biokominka.
Korpus biokominka został wykonany ze stali o grubości 1,5 mm, we wnęce tuż obok palnika wycięto podłużne otwory, które mają za zadanie wyrównywać temperaturę palnika i nie dopuścić do powstania podciśnienia w razie przelania biopaliwa.
 
Zastosowany palnik ma szerokość 300 mm i proste wycięcie. Wykonany jest ze stali nierdzewnej szczotkowanej o grubości 3 mm.
W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie. Palnik ma pojemność 0,7 litra i biopaliwo spala się w zależności od warunków w czasie około 1,5 godziny. Palnik nie zawiera regulacji ognia, w zestawie jest pokrywa, którą za pomocą dołączonych uchwytów zakrywa się szczelinę palnika by skutecznie zagasić ogień. W praktyce pokrywą można także nieznacznie zasłonić palnik aby zmniejszyć ogień.Zestaw zawiera:

· biokominek z paleniskiem; 
· kołki montażowe; 
· uchwyty oraz pokrywa do wygaszania płomienia;
· 1l biopaliwa z atestem PZH; 
· profesjonalna zapalarka gazowa o długości 36cm.

Produkty powiązane