Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek Frame 60cm czarny z szybą

Nowy produkt

Kompaktowy biokominek z czarną ramą 60cm i szeroką linia ognia. Niewielki biokominek polskiej produkcji do zawieszenia na ścianie lub do zabudowy z bezpiecznym palnikiem. Biokominek Frame 600 mm z zybą

Więcej szczegółów

1 390,00 zł brutto

Więcej informacji

Biokominek Frame 60cm czarny z szybą

Biokominek Frame to połączenie stali nierdzewnej oraz stali malowanej proszkowo. Model można dowolnie zawieszać na ścianie lub zabudować w ścianie, także z płyty gipsowo-kartonowej, lecz najlepiej w wersji ogniotrwałej. Frontowa rama podkreśla design wnętrza. Nadaje się zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych.  
Biokominek produkowany jest w Polsce z naciskiem na precyzję wykonania oraz by zapewnić bezpieczeństwo użytkowania.

Wersja biokominka Frame 600mm z szybą ochronną mocowaną za pomocą srebrnych uchwytów.
 

Informacje praktyczne:

Wymiary: wysokość 490 mm, szerokość 600 mm, głębokość 160 mm. Waga 13 kg.

Biokominek poziomy, wiszący, rama frontowa wykonana ze stali lakierowanej farbą termoodporną w kolorze czarny połysk, natomiast korpus biokominka wykonany ze stali lakierowanej farbą termoodporną w kolorze czarnym mat. Na odwrocie biokominka umieszczono specjalne otwory do zawieszenia na ścianie lub zabudowania. W zestawie są kołki rozporowe umożliwiające zawieszenie biokominka.
Korpus biokominka został wykonany ze stali o grubosci 1,5 mm, we wnęce tuż obok palnika wycięto podłużne otwory, które mają za zadanie wyrównywać temperaturę palnika i nie dopuścić do powstania podciśnienia w razie przelania biopaliwa.
 
Zastosowany palnik ma szerokość 300 mm i proste wycięcie. Wykonany jest ze stali nierdzewnej szczotkowanej o grubości 3 mm.
W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie. Palnik ma pojemność 0,7 litra i biopaliwo spala się w zależności od warunków w czasie około 1,5 godziny. Palnik nie zawiera regulacji ognia, w zestawie jest pokrywa, którą za pomocą dołączonych uchwytów zakrywa się szczelinę palnika by skutecznie zagasić ogień. W praktyce pokrywą można także nieznacznie zasłonić palnik aby zmniejszyć ogień.
Zestaw zawiera:

· biokominek z paleniskiem; 

- szyba ochronna;

· kołki montażowe; 
· uchwyty oraz pokrywa do wygaszania płomienia;
· 1l biopaliwa z atestem PZH; 
· zapalarka gazowa.