Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek Delta narożny 70cm Prawy z szybą

Nowy produkt

Narożny biokominek Delta o szerokości 70cm z szybą ochronną i otwartym prawym boku. Polskie biokominki narożne

Więcej szczegółów

2 020,00 zł brutto

Więcej informacji

Biokominek Delta narożny 70cm Prawy z szybą

Biokominek Delta narożny to połączenie stali nierdzewnej oraz stali malowanej proszkowo. Model zaprojektowany aby go zabudować w ścianie, także z płyty gipsowo-kartonowej, lecz najlepiej w wersji ogniotrwałej. Biokominki narożne można także obudować zarówno kamieniem jak i płytą G-K. Frontowa rama podkreśla design wnętrza. Świetnie wpisuje się w półotwarte wnętrza. Biokominek produkowany jest w Polsce przez wiodącego producenta.

 

Informacje praktyczne:

Wymiary: wysokość 480 mm, szerokość 700 mm, głębokość wnęki do zabudowy 200 mm.

Biokominek narożny, z otwartym bokiem; wykonany ze stali lakierowanej farbą termoodporną w kolorze czarnym mat. Na odwrocie biokominka umieszczono uchwyty do zawieszenia na ścianie lub zabudowania. W zestawie są kołki rozporowe umożliwiające zamocowanie biokominka.
 

Konstrukcja paleniska wykonana ze stali nierdzewnej o grubości 1 mm i pojemności 0,75 litra. Palenisko o szerokości 451 mm, zawiera dla większego bezpieczeństwa podwójne ściany (dodatkowa komora spalania), a także specjalny wkład absorbujacy (bezpieczna biowkładka), która działa niczym gąbka - wlane biopaliwo wsiąka w nie. Rozwiązanie takie eliminuje ryzyko wylania biopaliwa. Zaleca się napełnienie do 1/2 pojemności paleniska, aby wkład "trzymał" płyn. Dodatkowo palnik zawiera wskaźnik poziomu płynu.

Bezpieczeństwo zastosowanego paleniska zostało potwierdzone pozytywną opinią i stosownym certyfikatem przez TüV Rheinland Polska.

1 litr biopaliwa spala się w czasie od 1h40min do nawet 4h, w zależności od regulacji zasuwy. Przestrzegamy przed fikcyjnymi czasami palenia na poziomie 6 czy 9 godzin.
Biokominek został wyposażony w dwie hartowane szyby, każda o grubości 4mm i wysokości 10cm. Szyby wsuwa się do podstawy, którą umieszcza się przy palniku. Zastosowanie szyb zawsze zwiększa poziom bezpieczeństwa podczas eksploatacji, szczególnie ważne w przypadku małych dzieci.

Zestaw zawiera:

· biokominek z paleniskiem; 
· kołki montażowe; 
· uchwyt do regulacji oraz wygaszania płomienia.
 
 

 Prezenty do zestawu:

- lejek;
- 1L biopaliwa.

Produkty powiązane