Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek Corner 60cm Lewy

Nowy produkt

Wkład do zabudowy narożnej Corner o szerokości 60cm, wersja lewa. Polskiej produkcji narożny biokominek.

Więcej szczegółów

1 390,00 zł brutto

Więcej informacji

  

Biokominek Corner 60cm Lewy

Biokominek Corner to połączenie stali nierdzewnej oraz stali malowanej proszkowo. Model zaprojektowany aby go zabudować w ścianie, także z płyty gipsowo-kartonowej, lecz najlepiej w wersji ogniotrwałej. Frontowa rama subtelnie podkreśla design wnętrza. Biokominek produkowany jest w Polsce z naciskiem na precyzję wykonania oraz by zapewnić bezpieczeństwo użytkowania. Wizja ognia z dwóch stron to niepodważalny atut biokominków otwartych.


 

Informacje praktyczne:

Wymiary: wysokość 450 mm, szerokość 600 mm, głębokość wnęki 180 mm. Waga 15 kg.

Biokominek narożny, z otwartym bokiem; wykonany ze stali lakierowanej farbą termoorporną w kolorze czarnym mat. Na odwrocie biokominka umieszczono specjalne otwory do zawieszenia na ścianie lub zabudowania. W zestawie są kołki rozporowe umożliwiające zamocowanie biokominka. Korpus biokominka został wykonany ze stali o grubosci 1,5mm, we wnęce tuż obok palnika wycięto podłużne otwory, które mają za zadanie wyrównywać temperaturę palnika i nie dopuścić do powstania podciśnienia w przypadku przelania biopaliwa.
 
Zastosowany palnik ma szerokość 450 mm i proste wycięcie. Wykonany jest ze stali nierdzewnej szczotkowanej o grubości 3 mm. W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie.


Palnik o szerokości 450 mm ma pojemność 1 litra i biopaliwo spala się w zależności od warunków w czasie około 2 godzin. Palnik nie zawiera regulacji ognia, w zestawie jest pokrywa, którą za pomocą dołączonych uchwytów zakrywa się szczelinę palnika by skutecznie zagasić ogień. W praktyce pokrywą można także nieznacznie zasłonić palnik aby zmniejszyć ogień.


Zestaw zawiera:

· biokominek z paleniskiem; 
· kołki montażowe; 
· uchwyty oraz pokrywa do wygaszania płomienia;
· 1l biopaliwa z atestem PZH; 
· profesjonalna zapalarka gazowa o długości 36cm.

Produkty powiązane