Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Wkład XXL 1255mm

Nowy produkt

Wkład / szkielet biokominka Elegance do zabudowy w ścianie lub otworze.

Więcej szczegółów

6 070,00 zł brutto

Więcej informacji

       

Wkład XXL 1255mm

Wysokiej jakości wkład biokominka XXL do indywidualnej aranżacji. Produkt ten dedykowany jest do zabudowy. Szkielet wykonany ze stali malowanej proszkowo farbą żaroodporną w kolorze czarnym. Wkład posiada z tyłu izolacje termiczną. Cały biokominek należy umieścić w zabudowie, tym samym nie wystaje zewnętrzna ramka. Jest to najszerszy wkład "bezramkowy" dostępny na polskim rynku.


W modelu tym zastosowano dwa niezależne palniki wykonane ze stali lakierowanej farbą żaroodporną w kolorze czarnym każdy o szerokości 576 mm, dający linię ognia o szerokości około 2x 400 mm. Palnik o pojemności 2 litrów. Ceramiczne wnętrze palnika (bezpieczna biowkładka) zapewnia równe spalanie bioetanolu oraz nie dopuszcza do powstawania nieprzyjemnego zapachu. Palnik posiada certyfikat TÜV.Biokominek posiada regulację płomienia, każdy z palników posiada zasuwę, dzięki czemu biopaliwo spala się w czasie od dwóch do nawet czterech godzin.

W biokominku zamontowano paski hartowanej szyby o grubości 4mm co korzystnie wpływa na poziom bezpieczeństwa. Szyba jest zamontowana za pomocą dwóch uchwytów.

Dane techniczne:

 

Wymiary biokominka: wysokość 519 mm, szerokość 1255 mm, głębokość 209 mm. Waga 46 kg. 


Zestaw zawiera:

  • biokominek z dwoma palnikami;
  • zapalarka gazowa;
  • uchwyt do regulacji płomienia;
  • instrukcja obsługi;
  • lejek;
  • szyby hartowane.