Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Wkład L 680mm mur

Nowy produkt

Wkład / szkielet biokominka L mur do zabudowy w ścianie lub otworze.

Więcej szczegółów

4 370,00 zł brutto

Więcej informacji

     

Wkład L mur 680mm

Wysokiej jakości wkład biokominka L do indywidualnej aranżacji. Produkt ten dedykowany jest do zabudowy. Szkielet wykonany ze stali malowanej proszkowo farbą żaroodporną w kolorze czarnym. Wkład posiada z tyłu izolacje termiczną. Model posiada zamontowaną płytę ceramiczną imitującą naturalny mur. Cały biokominek należy umieścić w zabudowie, tym samym nie wystaje zewnętrzna ramka.


W modelu tym zastosowano palnik wykonany ze stali lakierowanej farbą żaroodporną w kolorze czarnym o szerokości 576 mm, dający linię ognia o szerokości około 400 mm. Palnik o pojemności 2 litrów. Ceramiczne wnętrze palnika (bezpieczna biowkładka) zapewnia równe spalanie bioetanolu oraz nie dopuszcza do powstawania nieprzyjemnego zapachu. Palnik posiada certyfikat TÜV.Biokominek posiada regulację płomienia, każdy z palników posiada zasuwę, dzięki czemu biopaliwo spala się w czasie od dwóch do nawet czterech godzin.

W biokominku zamontowano pasek hartowanej szyby o grubości 4mm co korzystnie wpływa na poziom bezpieczeństwa. Szyba jest zamontowana za pomocą dwóch uchwytów.

Dane techniczne:

 

Wymiary biokominka: wysokość 710 mm, szerokość 680 mm, głębokość 208 mm. Waga 27 kg. 


Zestaw zawiera:

  • biokominek z palnikiem;
  • zapalarka gazowa;
  • uchwyt do regulacji płomienia;
  • instrukcja obsługi;
  • lejek;
  • szyba hartowana.