Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek Incyrcle biały naścienny

Nowy produkt

Wiszący, nowoczesny biokominek Incyrcle biały wykonany ze stali lakierowanej proszkowo i z szybą ochronną. Wersja bez rury, do zawieszenia na ścianie.

Więcej szczegółów

6 990,00 zł brutto

Więcej informacji

    

Biokominek Incyrcle biały naścienny

Biokominek Incyrcle to połączenie stali nierdzewnej, szkła hartowanego oraz stali malowanej proszkowo. Designerski produkt do zawieszenia na ścianie.  Biokominek ze względu na swoje wymiary i kształt świetnie nadaje się do salonów, sypialni jak również do miejsc użyteczności publicznych. 

Konstrukcja biokominka posiada dwie ściany, dzięki czemu konstrukcja mniej się nagrzewa. We wnęce biokominka zastosowano system odpowietrzający, dzięki czemu wyeliminowano ryzyko powstania ciśnienia pod palnikiem w sytuacji przelania biopaliwa oraz umożliwia wymianę powietrza.

Biokominek Incyrcle posiada pasek szyby hartowanej mocowanej za pomocą srebrnych uchwytów. Grubość szyby 4mm.

Zewnętrzna część konstrukcji biokominka lakierowana jest farbą termoodporną w kolorze biały półmat, natomiast wnęka w kolorze czarny mat.


 

Informacje praktyczne:

Wymiary: średnica 700 mm, głębokość 350 mm. Waga: 35 kg.

Zastosowano palnik wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej typu fala o szerokości 505mm i pojemności 1 litra. Palenisko zawiera specjalną wkładkę (bezpieczna wkładkę), która działa jak gąbka - wlane biopaliwo wsiąka w nie. Rozwiązanie takie eliminuje ryzyko wylania biopaliwa. Zaleca się napełnienie do 1/2 pojemności paleniska.


1 litr biopaliwa spala się w czasie powyżej 2 godzin, w zależności od regulacji zasuwy.

Biokominek Incyrcle jest produktem premium o wysokiej precyzji wykonania.

Czas realizacji około 21 dni.

Zestaw zawiera:

· biokominek z paleniskiem; 

· szyba hartowana; 

· 2x 1l biopaliwa; 

· zapalarka gazowa;

· instrukcja obsługi;  

· uchwyt do regulacji i wygaszania płomienia.