Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biopaliwo 20 litrów

Nowy produkt

Bezzapachowe paliwo do biokominków w opakowaniu 5 litrowym, 4 sztuki.

Więcej szczegółów

273,00 zł brutto

Więcej informacji

Biopaliwo II generacji Ecoflame 4x 5 litr

Paliwo do biokominków Ecoflame to obecnie jedyne na polskim rynku biopaliwo II generacji produkowane z materiałów, które nie stanowią konkurencji dla żywności, czyli pochodzenia drzewnego oraz odpady rolne.

Biopaliwo Ecoflame cechuje wyższa czystość oraz energetyczność na poziomie około 40 MJ/kg.
Bioetanol Ecoflame został wyprodukowany przy użyciu najnowszej technologii, przy pomocy specjalistów ze Szwecji.
Alkohol etylowy został poddany dwukrotnie procesowi rektyfikacji, przez to energia skierowana jest na spalanie alkoholu, a nie na odparowanie wody. Dzięki czemu osiągnięty został większy płomień.

Właścicielem marki biopaliwa Ecoflame jest Yannkes Polska, właściciel sklepu Nice-House.
Biopaliwo podczas spalania nie wydziela zapachu i jest w pełni bezpieczne dla człowieka. Nie tworzą się żadne osady ani popiół. Płyn zostaje spalony w 100%, bez żadnych szkodliwych pozostałości.
Podczas spalania nie wydziela się dym, a dwutlenku węgla jest w ilościach zupełnie bezpiecznych dla otoczenia, dodatkowo para wodna skutecznie nawilża pomieszczenie. Biopaliwo wytwarza piękny żółto-pomarańczowy płomień.

Biopaliwo posiada aktualny atest NIZP PZH - PIB

Atest nr F.FT.60114.055.2023 jest ważny do 21.07.2026 roku.

.

Paliwo do biokominków EcoFlame otrzymało pozytywną ocenę Zakładu Toksykologii i Oceny Ryzyka Zdrowotnego wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

 


Biopaliwo sprzedajemy w opakowaniach 5 litrowych. Karton zawiera 4 pojemniki 5 litrowe (20 litrów).