Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biopaliwo 1 litr

Nowy produkt

Bezzapachowe paliwo do biokominków w opakowaniu 1 litrowym

Więcej szczegółów

9,50 zł brutto

Więcej informacji

Paliwo do biokominków 1 litr

Bioetanol został wyprodukowany przy użyciu najnowszej technologii, dzięki czemu zostało odwodnione w 96% co korzystnie wpływa na proces spalania.
Biopaliwo nie zawiera acetonu, produkowane na bazie etanolu pochodzenia roślinnego poddanego później denaturyzacji, dzięki temu zabiegowi bioetanol podczas spalania nie wydziela zapachu i jest w pełni bezpieczny dla człowieka. Nie tworzą się żadne osady ani popiół. Płyn zostaje spalony w 100%, bez żadnych szkodliwych pozostałości.
Podczas spalania nie wydziela się dym, a dwutlenku węgla jest w ilościach zupełnie bezpiecznych dla otoczenia, dodatkowo para wodna skutecznie nawilża pomieszczenie.

Biopaliwo wytwarza piękny żółto-pomarańczowy płomień.


Biopaliwo posiada aktualny atest PZH, płyn uzyskał pozytywną ocenę Zakładu Toksykologii Środowiskowej Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego w zakresie bezpieczeństwa dla ludzi i otoczenia.Biopaliwo sprzedawane jest w opakowaniach 1 litrowych.

Ważne

Oferta dotyczy biopaliwa różnych marek. W przypadku zamówienia z biokominkiem nie ma możliwości wyboru paliwa, ponieważ dana marka płynu przypisana jest do zamówionego biokominka (lub samego palnika).

W przypadku zamówienia tylko biopaliwa, zostanie wysłany poniższy płyn.

biopaliwo do biokominka