Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biopaliwo 1 litr

Nowy produkt

Bezzapachowe paliwo do biokominków w opakowaniu 1 litrowym

Więcej szczegółów

14,50 zł brutto

Więcej informacji

Paliwo do biokominków 1 litr

Bioetanol został wyprodukowany przy użyciu najnowszej technologii, dzięki czemu zostało odwodnione w 96% co korzystnie wpływa na proces spalania.
Biopaliwo nie zawiera acetonu, produkowane na bazie etanolu pochodzenia roślinnego poddanego później odwodnieniu i rektyfikacji, dzięki temu zabiegowi bioetanol podczas spalania nie wydziela chemicznego zapachu i jest w pełni bezpieczny dla człowieka. Nie tworzą się żadne osady ani popiół. Płyn zostaje spalony w 100%, bez żadnych szkodliwych pozostałości.
Podczas spalania nie wydziela się dym, a dwutlenku węgla jest w ilościach zupełnie bezpiecznych dla otoczenia, dodatkowo para wodna skutecznie nawilża pomieszczenie.

Biopaliwo posiada aktualny atest PZH. 

Atest nr PZH/FT 3709/2020 jest ważny do 02.06.2023 roku.

Paliwo do biokominków EcoFlame otrzymało pozytywną ocenę Zakładu Toksykologii i Oceny Ryzyka Zdrowotnego wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Biopaliwo wytwarza piękny żółto-pomarańczowy płomień.

Biopaliwo sprzedawane jest w opakowaniach 1 litrowych.

Ważne

Oferta dotyczy biopaliwa różnych marek. W przypadku zamówienia z biokominkiem nie ma możliwości wyboru paliwa, ponieważ dana marka płynu przypisana jest do zamówionego biokominka (lub samego palnika).

W przypadku zamówienia tylko biopaliwa, zostanie wysłany poniższy płyn.