Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biopaliwo zapachowe 1 litr - cynamon

Nowy produkt

Zapachowe paliwo do biokominków w opakowaniu 1 litrowym z atestem PZH

Więcej szczegółów

20,00 zł brutto

Więcej informacji

Biopaliwo zapachowe "Nuta cynamonu" 1 lir

Uwaga !

W związku z Covid-19 drastycznie wzrósł popyt na alkohol, który jest potrzebny przy produkcji środków do dezynfekcji. Spowodowało to wzrost ceny biopaliwa do biokominków.

Wierzymy jednak, że za około miesiąc cena wróci do normy.

Jednocześnie informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży hurtowej.

Biopaliwo nie zawiera acetonu, produkowane na bazie etanolu pochodzenia roślinnego poddanego później denaturyzacji, dzięki temu zabiegowi bioetanol podczas spalania nie wydziela zapachu i jest w pełni bezpieczny dla człowieka. Nie tworzą się żadne osady ani popiół. Płyn zostaje spalony w 100%, bez żadnych szkodliwych pozostałości.
Podczas spalania nie wydziela się dym, a dwutlenku węgla jest w ilościach zupełnie bezpiecznych dla otoczenia, dodatkowo para wodna skutecznie nawilża pomieszczenie.

Biopaliwo wytwarza piękny żółto-pomarańczowy płomień.


Biopaliwo posiada atest PZH, płyn uzyskał pozytywną ocenę Zakładu Toksykologii Środowiskowej Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego w zakresie bezpieczeństwa dla ludzi i otoczenia.Biopaliwo sprzedawane jest w opakowaniach 1 litrowych z przydatnym dozownikiem, który ułatwia precyzyjne wlewanie nawet do niewielkich palenisk.

Pozbądź się nieprzyjemnych aromatów na korzyść przyjemnego aromatu. Biopaliwo zapachowe delikatnie odświeża powietrze co w połączeniu z magią żywego ognia biokominka wprowadza relaksująca atmosferę.