Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biopaliwo zapachowe 1 litr - zielona herbata

Nowy produkt

Zapachowe paliwo do biokominków w opakowaniu 1 litrowym z atestem PZH

Więcej szczegółów

20,00 zł brutto

Więcej informacji

Biopaliwo zapachowe "Zielona wzgórza" 1 litr

Biopaliwo nie zawiera acetonu, produkowane na bazie etanolu pochodzenia roślinnego poddanego później denaturyzacji, dzięki temu zabiegowi bioetanol podczas spalania nie wydziela zapachu i jest w pełni bezpieczny dla człowieka. Nie tworzą się żadne osady ani popiół. Płyn zostaje spalony w 100%, bez żadnych szkodliwych pozostałości.
Podczas spalania nie wydziela się dym, a dwutlenku węgla jest w ilościach zupełnie bezpiecznych dla otoczenia, dodatkowo para wodna skutecznie nawilża pomieszczenie.

Biopaliwo wytwarza piękny żółto-pomarańczowy płomień.


Biopaliwo posiada atest PZH, płyn uzyskał pozytywną ocenę Zakładu Toksykologii Środowiskowej Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego w zakresie bezpieczeństwa dla ludzi i otoczenia.Biopaliwo sprzedawane jest w opakowaniach 1 litrowych z przydatnym dozownikiem, który ułatwia precyzyjne wlewanie nawet do niewielkich palenisk.

Pozbądź się nieprzyjemnych aromatów na korzyść przyjemnego aromatu. Biopaliwo zapachowe delikatnie odświeża powietrze co w połączeniu z magią żywego ognia biokominka wprowadza relaksująca atmosferę.