Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Palnik 429 mm

Nowy produkt

Palnik biokominka do samodzielnej zabudowy wykonany ze stali nierdzewnej lakierowanej w kolorze czarnym o szerokości 429mm

Więcej szczegółów

1 950,00 zł brutto

Więcej informacji

Palnik czarny 429mm (4114LB)


Palnik produkcji holenderskiej, wykonany ze stali nierdzewnej lakierowanej farbą termoodporną w kolorze czarnym. Palnik z prostym wycięciem o pojemności około 1 litra i szerokości 429mm. Pokrywa palnika wykonana ze stali nierdzewnej lakierowanej na kolor czarny.

Palnik został wyposażony w dwie niewielkie szyby zamocowane za pomocą uchwytów, które wprowadzają większy poziom bezpieczeństwa użytkowania.

W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie. Palnik zawiera dodatkowo ceramiczną izolację termiczną.

Biopaliwo spala się w czasie od około 3 do nawet 5 godzin w zależności od regulacji zasuwy. 

Palnik do indywidualnej zabudowy / aranżacji. Zalecany montaż palnika tylko w materiale odpornym na wyższe temperatury, górna część obudowy palnika może nagrzać się do około 60 stopni. Jednocześnie palnik może być traktowany jako biokominek wolnostojący.

Palnik spełnia wszystkie normy Europejskie odnośnie bezpieczeństwa użytkowania i emisji produktów spalania (certyfikat TÜV ID 24293, certyfikat ET 324 2009 C1).

Dane techniczne:

 
Wymiary: wysokość 78 mm, szerokość 429 mm, głębokość 157 mm. Waga 8 kg. Pojemność palnika około 1 litra.
Palnik w stosunku do modelu 409mm różni się tym, że posiada rant ułatwiający zabudowanie palnika.

Czas realizacji zamówienia:

Prosimy o kontakt, ponieważ biokominek w jednym dniu może być na stanie magazynowym a w innym czas oczekiwania na dostawę może wynieść nawet 21 dni.

Zestaw zawiera:

  • palnik;
  • lejek;
  • 2x szyba z uchwytami;
  • zapalarka gazowa;
  • uchwyt do regulacji oraz wygaszania płomienia.