Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Palnik 480 mm

Nowy produkt

Palnik biokominka do samodzielnej zabudowy wykonany ze stali lakierowanej w kolorze czarnym o szerokości 480 mm

Więcej szczegółów

750,00 zł brutto

Więcej informacji

Palnik czarny 480mm


Palnik produkcji polskiej, konstrukcja wykonana ze stali kotłowej o grubości 1,5mm lakierowanej farbą termoodporną w kolorze zbliżonym do czerni, górna pokrywa palnika wykonana ze stali o grubości aż 6 mm. Palnik z wycięciem prostym o pojemności około 1,9 litra i szerokości 480mm.

W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie. Wkład absorbujący jest ciemnego koloru, dzięki czemu nie kontrastuje z palnikiem jak to ma miejsce w przypadku białych wkładów.

Biopaliwo spala się w czasie poniżej 6 godzin w zależności od regulacji zasuwy. 

Palnik do indywidualnej zabudowy / aranżacji. Zalecany montaż palnika tylko w materiale odpornym na wyższe temperatury, górna część obudowy palnika może nagrzać się do około 80 stopni. W przypadku zastosowania płyt gipsowo kartonowych zalecamy tylko w wersjj ogniotrwałej.

Dane techniczne:

 
Wymiary: wysokość 60 mm, szerokość 486 mm, głębokość 165 mm. Pojemność palnika około 1,9 litra. Waga 8kg.

Zestaw zawiera:

  • palnik;
  • zapalarka gazowa;
  • 2l biopaliwa z atestem PZH;
  • uchwyt do regulacji oraz wygaszania płomienia.