Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Palnik 576 mm

Nowy produkt

Palnik biokominka do samodzielnej zabudowy wykonany ze stali nierdzewnej lakierowanej w kolorze czarnym o szerokości 576mm

Więcej szczegółów

2 360,00 zł brutto

Więcej informacji

Palnik czarny 576mm (5820B)


Palnik produkcji holenderskiej, wykonany ze stali nierdzewnej lakierowanej farbą termoodporną w kolorze czarnym. Palnik z prostym wycięciem o pojemności około 2 litrów i szerokości 576mm. Pokrywa palnika wykonana ze stali nierdzewnej lakierowanej w kolorze czarnym.

Palnik został wyposażony w dwie niewielkie szyby zamocowane za pomocą uchwytów, które wprowadzają większy poziom bezpieczeństwa użytkowania.

W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie. Palnik zawiera dodatkowo ceramiczną izolację termiczną.

Biopaliwo spala się w czasie od około 2 do nawet 5 godzin w zależności od regulacji zasuwy. 

Palnik do indywidualnej zabudowy / aranżacji. Zalecany montaż palnika tylko w materiale odpornym na wyższe temperatury, górna część obudowy palnika może nagrzać się do około 60 stopni. Jednocześnie palnik może być traktowany jako biokominek wolnostojący.

Palnik spełnia wszystkie normy Europejskie odnośnie bezpieczeństwa użytkowania i emisji produktów spalania (certyfikat TÜV ID 24293, certyfikat ET 324 2009 C1).

Dane techniczne:

 
Wymiary: wysokość 79 mm, szerokość 576 mm, głębokość 200 mm. Waga 14,5 kg. Pojemność palnika około 2 litrów.

Czas realizacji zamówienia:

Prosimy o kontakt, ponieważ biokominek w jednym dniu może być na stanie magazynowym a w innym czas oczekiwania na dostawę może wynieść nawet 21 dni.

Zestaw zawiera:

  • palnik;
  • lejek;
  • 2x szyba z uchwytami;
  • zapalarka gazowa;
  • uchwyt do regulacji oraz wygaszania płomienia.