Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Palnik 840 mm

Nowy produkt

Palnik biokominka do samodzielnej zabudowy wykonany ze stali lakierowanej w kolorze czarnym o szerokości 840 mm

Więcej szczegółów

2 130,00 zł brutto

Więcej informacji

Palnik czarny 840mm


Palnik produkcji polskiej, konstrukcja wykonana ze stali kotłowej o grubości 1,5mm lakierowanej farbą termoodporną w kolorze zbliżonym do czerni, górna pokrywa palnika wykonana ze stali o grubości aż 6 mm. Palnik z wycięciem prostym o pojemności około 3,5 litra i szerokości 846mm.

W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie. Wkład absorbujący jest ciemnego koloru, dzięki czemu nie kontrastuje z palnikiem jak to ma miejsce w przypadku białych wkładów.

Biopaliwo spala się w czasie poniżej 6 godzin w zależności od regulacji zasuwy. 

Palnik do indywidualnej zabudowy / aranżacji. Zalecany montaż palnika tylko w materiale odpornym na wyższe temperatury, górna część obudowy palnika może nagrzać się do około 80 stopni. W przypadku zastosowania płyt gipsowo kartonowych zalecamy tylko w wersjj ogniotrwałej.

Dane techniczne:

 
Wymiary: wysokość 60 mm, szerokość 846 mm, głębokość 165 mm. Pojemność palnika około 3,5 litra. Waga 13,5 kg.

Zestaw zawiera:

  • palnik;
  • uchwyt do regulacji oraz wygaszania płomienia.