Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Palnik 429 mm

Nowy produkt

Palnik biokominka do samodzielnej zabudowy wykonany ze stali nierdzewnej o szerokości 429mm

Więcej szczegółów

2 370,00 zł brutto

Więcej informacji

Palnik inox 429mm (4114LB)


Palnik produkcji holenderskiej, wykonany ze stali nierdzewnej. Palnik z prostym wycięciem o pojemności około 1 litra i szerokości 429mm. Pokrywa palnika wykonana ze stali nierdzewnej szczotkowanej.

Palnik został wyposażony w dwie niewielkie szyby zamocowane za pomocą uchwytów, które wprowadzają większy poziom bezpieczeństwa użytkowania.

W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie. Palnik zawiera dodatkowo ceramiczną izolację termiczną.

Biopaliwo spala się w czasie od około 3 do nawet 5 godzin w zależności od regulacji zasuwy. 

Palnik do indywidualnej zabudowy / aranżacji. Zalecany montaż palnika tylko w materiale odpornym na wyższe temperatury, górna część obudowy palnika może nagrzać się do około 60 stopni. W przypadku zastosowania płyt gipsowo kartonowych zalecamy tylko w wersjj ogniotrwałej. Jednocześnie palnik może być traktowany jako biokominek wolnostojący.

Palnik spełnia wszystkie normy Europejskie odnośnie bezpieczeństwa użytkowania i emisji produktów spalania (certyfikat TÜV ID 24293, certyfikat ET 324 2009 C1).

Dane techniczne:

 
Wymiary: wysokość 78 mm, szerokość 429 mm, głębokość 157 mm. Waga 8 kg. Pojemność palnika około 1 litra.
Palnik w stosunku do modelu 409mm różni się tym, że posiada rant ułatwiający zabudowanie palnika.

Czas realizacji zamówienia:

Prosimy o kontakt, ponieważ biokominek w jednym dniu może być na stanie magazynowym, a w innym czas oczekiwania na dostawę może wynieść nawet 28 dni.

Zestaw zawiera:

  • palnik;
  • lejek;
  • 2x szyba z uchwytami;
  • zapalarka gazowa;
  • uchwyt do regulacji oraz wygaszania płomienia.