Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Palnik 700 mm

Nowy produkt

Palnik biokominka do samodzielnej zabudowy wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej o szerokości 700mm

Więcej szczegółów

1 230,00 zł brutto

Więcej informacji

Palnik inox 700mm Spark


Palnik produkcji polskiej, dolna obudowa pojemnika wykonana ze stali lakierowanej proszkowo farbą termoodporną w kolorze czarny mat natomiast pokrywa oraz elementy wewnętrzne wykonane ze stali nierdzewnej szczotkowanej o grubości 1,5mm. Palnik z prostym wycięciem o pojemności około 1,5 litra i szerokości 700mm.

W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie.

Biopaliwo spala się w czasie od około 2 do nawet 5 godzin w zależności od regulacji zasuwy. 

Dodatkowo palnik zawiera tzw. komorę bezpieczeństwa, dzięki czemu nawet w przypadku rozszczelnienia się zbiornika na biopaliwo lub przelania płynu, komora uniemożliwi wydostanie się płynu na zewnątrz.

W palniku zastosowano innowacyjną miarkę umożliwiającą kontrolę poziomu biopaliwa. Miarka przypomina "pływak" stosowany w samochodowych zbiornikach z paliwem.

Palnik do indywidualnej zabudowy / aranżacji. Zalecany montaż palnika tylko w materiale odpornym na wyższe temperatury, górna część obudowy palnika może nagrzać się do około 70 stopni. W przypadku zastosowania płyt gipsowo kartonowych zalecamy tylko w wersji ogniotrwałej.

Dane techniczne:

 
Wymiary: wysokość 71 mm, szerokość 700 mm, głębokość 200 mm. Waga 12 kg. Pojemność palnika około 1,5 litra.

Zestaw zawiera:

  • palnik;
  • uchwyt do regulacji oraz wygaszania płomienia.