Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Palnik 821 mm

Nowy produkt

Palnik biokominka do samodzielnej zabudowy wykonany ze stali nierdzewnej o szerokości 821mm

Więcej szczegółów

3 660,00 zł brutto

Więcej informacji

Palnik inox 821mm (8014LS)


Palnik produkcji holenderskiej, wykonany ze stali nierdzewnej. Palnik z prostym wycięciem o pojemności około 2 litrów i szerokości 821mm. Pokrywa palnika wykonana ze stali nierdzewnej szczotkowanej.

Palnik został wyposażony w dwie niewielkie szyby zamocowane za pomocą uchwytów, które wprowadzają większy poziom bezpieczeństwa użytkowania.

W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie. Palnik zawiera dodatkowo ceramiczną izolację termiczną.

Biopaliwo spala się w czasie od około 2 do nawet 4 godzin w zależności od regulacji zasuwy. 

Palnik do indywidualnej zabudowy / aranżacji. Zalecany montaż palnika tylko w materiale odpornym na wyższe temperatury, górna część obudowy palnika może nagrzać się do około 60 stopni. W przypadku zastosowania płyt gipsowo kartonowych zalecamy tylko w wersjj ogniotrwałej. Jednocześnie palnik może być traktowany jako biokominek wolnostojący.

Palnik spełnia wszystkie normy Europejskie odnośnie bezpieczeństwa użytkowania i emisji produktów spalania (certyfikat TÜV ID 24293, certyfikat ET 324 2009 C1).

Dane techniczne:

 
Wymiary: wysokość 79 mm, szerokość 821 mm, głębokość 157 mm. Waga 16 kg. Pojemność palnika około 2 litrów.
Palnik posiada rant ułatwiający zabudowanie palnika.

Czas realizacji zamówienia:

Prosimy o kontakt, ponieważ biokominek w jednym dniu może być na stanie magazynowym a w innym czas oczekiwania na dostawę może wynieść nawet 21 dni.

Zestaw zawiera:

  • palnik;
  • lejek;
  • 2x szyba z uchwytami;
  • zapalarka gazowa;
  • uchwyt do regulacji oraz wygaszania płomienia.