Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Palnik 525 mm

Nowy produkt

Palnik biokominka do samodzielnej zabudowy wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej o szerokości 525 mm.

Więcej szczegółów

247,00 zł brutto

Więcej informacji

Palnik inox 525 mm


Palnik produkcji polskiej, wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Palnik z prostym wycięciem o pojemności około 0,75 litra i szerokości 524 mm.

W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie. Biopaliwo spala się w czasie około 1 godziny 50 minut.

Palnik do indywidualnej zabudowy / aranżacji. Zalecany montaż palnika tylko w materiale odpornym na wyższe temperatury, górna część obudowy palnika może nagrzać się do około 80 stopni. W przypadku zastosowania płyt gipsowo kartonowych zalecamy tylko w wersji ogniotrwałej.

Dla większego bezpieczeństwa palnik posiada podwójne ściany, otwory odpowietrzające oraz wskaźnik poziomu biopaliwa. Do palnika dołączony jest uchwyt do skutecznego zagaszania ognia. 

Uwaga !

Do zastosowanego palnika umożliwiamy dokupienie zasuwy, dzięki której można swobodnie regulować wielkość ognia. Zasuwę umieszcza się na palniku i uchwytem przesuwa po palniku aby zmniejszyć komorę spalania. Koszt takiej zasuwy wynosi 20 pln i dostępna jest w dziale akcesoria.

Dla pewności zakupu publikujemy film, jak na żywo wygląda zapalony palnik umieszczony w biokominku (biokominek nie należy do oferty).

https://youtu.be/w7qlho8yKDI

Dane techniczne:

 
Wymiary: wysokość 53 mm, szerokość 525 mm, głębokość 60 mm. Waga 2 kg. Pojemność palnika około 0,75 litra.

Zestaw zawiera:

  • palnik;
  • uchwyt do wygaszania płomienia.