Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek Inportal 1 czarny

Nowy produkt

Wolnostojący, portalowy biokominek wykonany z MDF nawiązujący do klasycznych kominków w nowoczesnym wydaniu

Więcej szczegółów

4 990,00 zł brutto

Więcej informacji

      

Biokominek Inportal 1

Biokominek Inportal to połączenie stali nierdzewnej, stali malowanej proszkowo oraz płyty MDF. Model można dowolnie ustawiać. Biokominek ze względu na swoje wymiary świetnie nadaje się do salonów oraz miejsc użyteczności publicznych. Jego design przypomina tradycyjny kominek portalowy, jednakże w nowoczesnym wydaniu.  

Biokominek wyprodukowany przez uznanego w Polsce i Europie naszego, krajowego producenta. Z powodzeniem można model spotkać we włoskich hotelach, czy angielskich kamienicach.

Informacje praktyczne:

Wymiary: wysokość 1000 mm, szerokość 1150 mm, głębokość 250 mm. Waga: 30 kg.

Biokominek stojący, obudowa wykonana z płyty MDF, lakierowana w kolorze czarnym na pół połysk. Wnętrze biokominka wykonane ze stali lakierowanej proszkowo w kolorze czarnym.
 
Obudowa paleniska wykonana ze stali nierdzewnej o grubości 1,5 mm i pojemności 1 litra, górna pokrywa wykonana ze stali o grubości 5 mm. Palenisko zawiera specjalną wkładkę, która działa jak gąbka - wlane biopaliwo wsiąka w nie (bezpieczna biowkładka). Rozwiązanie takie eliminuje ryzyko wylania biopaliwa. Zaleca się napełnienie do 1/2 pojemności paleniska.

1 litr biopaliwa spala się w czasie około od 2 do nawet 4 godzin, w zależności od regulacji zasuwy. Zastosowano palnik o szerokości 505 mm co w klasie biokominków portalowych tworzy najszerszą linię ognia.

W biokominku zamontowano pasek hartowanej szyby o wysokości 100mm i grubości 4mm. Szyba nieznacznie przyciemniona zamocowana jest za pomocą dwóch uchwytów.

Zestaw zawiera:

· biokominek z palnikiem;

· szyba hartowana;

· zapalarka gazowa;

· 2x 1l biopaliwa z atestem PZH;

· uchwyt do regulacji i wygaszania płomienia.