Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek InCube czarny

Nowy produkt

Wolnostojący biokominek InCube w kolorze czarnym. Prestiżowy biokominek stojący wykonany w całości ze stali.

Więcej szczegółów

4 450,00 zł brutto

Więcej informacji

Biokominek InCube czarny

Biokominek Incube to połączenie stali nierdzewnej oraz stali malowanej proszkowo. Model można dowolnie ustawić. Zamknięta konstrukcja w formie prostopadłościanu (pudełka), dzięki czemu biokominek tworzy jednolitą całość. Nadaje się zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych, a w sprzyjających warunkach można stosować na zewnątrz.  

Biokominek produkowany jest w Polsce z naciskiem na precyzję wykonania oraz by zapewnić bezpieczeństwo użytkowania.


 

Informacje praktyczne:

Wymiary: wysokość 650 mm (bez szyb), szerokość 1100 mm, głębokość 300 mm. Waga 22 kg.

Biokominek InCube wykonany ze stali o grubości 1,5 mm lakierowanej farbą termoodporną w kolorze czarny półmat strukturalny. Otoczenie palnika lakierowane w kolorze czarny mat strukturalny. Nogi biokominka wykonane ze stali nierdzewnej szczotkowanej.

 
Zastosowano palnik prosty o szerokości 800 mm. Wykonany jest ze stali nierdzewnej szczotkowanej o grubości 3 mm. W palniku zastosowano ceramiczny wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), który zabezpiecza przed wylaniem się biopaliwa w sytuacji silnego uderzenia lub przewrócenia się biokominka. Jednocześnie biopaliwo spala się bardziej równomiernie.

Palnik ma pojemność 1 litra, biopaliwo spala się w zależności od regulacji zasuwy w czasie od około 2 do nawet 4 godzin.

W biokominku zamontowano dwa paski hartowanej szyby o grubości 4 mm, szyby są nieznacznie przyciemnione.

Zestaw zawiera:

· biokominek z paleniskiem; 
· 2x szyba hartowana; 
· uchwyt do regulacji oraz wygaszania płomienia;
· 2x 1l biopaliwa z atestem PZH; 
· zapalarka gazowa;

· instrukcja obsługi.