Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Biokominek Koza

Nowy produkt

Biokominek wolnostojący Kozen

Więcej szczegółów

1 199,00 zł brutto

Więcej informacji

Czas realizacji około 5 dni roboczych !

Biokominek Kozen z serii Nice-House


Konstrukcja biokominka wykonana ze stali szwedzkiej lakierowanej proszkowo farbą termoodporną w kolorze czarny mat strukturalny. Obudowa paleniska wykonana ze stali nierdzewnej o pojemności 1L. Palnik zawiera wkład absorbujący (bezpieczna biowkładka), która działa jak gąbka - wlane biopaliwo wsiąka w nie. Rozwiązanie takie eliminuje ryzyko wylania biopaliwa. Zaleca się napełnienie do 3/4 pojemności paleniska.


1 litr biopaliwa spala się w czasie około 2 godzin. 

Biokominek Kozen swoim wyglądem przypomina klasyczną kozę, z tą różnicą że biokominek można ustawić w dowolnym pomieszczeniu bez konieczności podłączania do zewnętrznego komina. Biokominek może znajdować się także na zadaszonym tarasie czy balkonie. Z komina nie wydobywa się dym. Biokominek jest w pełni bezpieczny, wydobywa się tylko pewna porcja ciepła oraz nieszkodliwe ilości dwutlenku węgla, tak jak przy każdym biokominku.

Dane techniczne:

 
Wymiary: wysokość 1361 mm, szerokość 435 mm, głębokość 305 mm. Pojemność palnika około 1 litr.

W zestawie z biokominkiem jest dekoracyjne drewno ceramiczne imitacji brzozy (5 sztuk). Należy pamiętać, że drewno ceramiczne umieszczone w płomieniach spowoduje powstanie na nim osadu.

Pod poniższym linkiem prezentujemy film, jak w rzeczywistości wygląda biokominek.

https://youtu.be/joAf-XfxTAE

Zestaw zawiera:

  • biokominek;
  • palnik;
  • 5 sztuk drewna ceramicznego brzoza;
  • uchwyt do wygaszania płomienia;
  • instrukcja obsługi.